Богослужење
У манастиру су развијене различите делатности у циљу оживљавања ове светиње и монашког живота у њој. Први корак на том путу је обнављање и очување богослужбеног живота у градачкој цркви. Јутарњим и вечерњим молитвама, и нарочито светом Литургијом, када су све сестре окупљене око свештенослужитеља, овај средњовековни храм свакодневно изнова оживљује и потврђује се као црква, као Царство небеско присутно у историји.
Распоред богослужења Распоред богослужења на градачкој парохији у јануару:

Радним даном:

Јутрење у 7 часова

Вечерње у 18 часова

Током недеље Света Литургија се служи према  распореду који се објављује почетком месеца.

Недељом:

јутрење у 8, Света Литургија у 9 часова

Могуће промене сатнице биће обајвљене у месечном распореду.

За све информације можете позвати на број 0648003884.

19. 1. у уторак на Богојављење у 8 часова служиће се Литургија, у наставку ће се бити освећење воде и славских колача.

20. 1. у среду на Светог Јована служиће се Литургија у 9 часова.

У зависности од здравственог стања сестринства, богослужбени распоред до краја месеца биће накнадно објављен.

Парохијски свештеник Никола Ћурчић на располагању је парохијанима, служиће Литургију и вршиће све потребне обреде.